Wałek dr lyapko jest to aplikator, który cieszy się coraz większą sławą. Jego marka wzięła się od uznanego Dr Nikolay Lyapko, który nie tylko jest doskonałym rehabilitantem, ale osobą niezwykle docenianą w świecie refleksologii. Wałek dr lyapko miał wspomóc fizjoterpaię, polepszyć nasze nastawienie. Pierwszy aplikator został stworzony w 1988 roku. Wraz z postępem jego budowa i materiał zmieniał się, aż do tych które współcześnie możemy zakupić w sklepach medycznych. Wałek dr lyapko możemy dziś kupić w 5 generacji, nie ma zamienników. Jest to oryginalny projekt. Wałek dr lyapko jak wygląd.? Wałek dr lyapko, który wykonany jest z gumy, pokryty specjalnymi igłami. Wypustki są stworzone z takich metali jak: miedź, żelazo, cynk, nikiel czy srebro. Wałek dr lyapko może mieć różne kształty. Najczęściej możemy poznać: Wałek dr lyapko https://med-store.pl/aplikatory-wieloiglowe-lyapko/30 do twarzy 3,5 mm. Jest to urządzenie poręczne, z którym każdy bez kłopotu sobie poradzi. Ujędrnia, napina skóra, poprawia stymulacje kolagenu. Wałek dr lyapko uniwersalny 3,5 mm Wałek dr lyapko duży 5,0 mm ten wariant stosujemy na wyższe grupy ciała jak uda. Pozwala zachować zdrowy wygląda skóry. Pozwala w konfrontacji z cellulitem. Wałek dr lyapko korzyści jego użytkowania:

  • redukuje cellulitem
  • poprawia przemianę materii
  • ujędrnia i napina skórę
  • polepsza trawienia – aplikatory usprawniają pracę jelit, wątroby bądź też żołądka.
  • działa przeciwbólowo, zwłaszcza w wypadku rwy kulszowej
  • poprawia ogólny stan zdrowia, dlatego w dalekiej perspektywie możemy odstąpić od tabletek przeciwbólowych.
  • pomaga nam się zrelaksować
  • zmniejsza napięcie mięśniowe
  • zmniejsza opuchlizny i stany zapalne,
  • poprawia stan skóry oraz odmładza ją.

Wałek dr lyapko jak działa? Wielkie znaczenie ma tutaj wielkość wałka do zakresu korzystania oraz ilości igieł. Wałek dr lyapko wywołuje reakcję miejscowo-odcinkową oraz ogólną. W miejscu, w którym będziesz wykonywać masaż, szybko zauważysz pierwsze efekty. Ujędrniona, zdrowsza i świeżo wyglądająca skóra bez rozstępów i cellulitu.

Wałek dr lyapko winien być wykorzystywany często co najmniej 10 minut na każdej masowanej partii ciała. Określony czas jego wykorzystywania jest uzależniony od preferencji i doświadczenia bólowego osoby masowanej. Jeśli wałek dr lyapko ma być stosowany do barków powinno się poprosić druga osobą do wykonani masażu. Sami nie będziemy w stanie tego zrobić. Wałek dr lyapko bez kłopotu możemy korzystać sami w domu. Jednak zanim to wykonamy powinniśmy zapoznać się z przeciwwskazaniami. W okresie pierwszego użycia stwierdzimy jak wałek dr lyapko rzutuje na niektóre przez nas partię ciała. Na początku masaż nie powinien trwać dłużej niż 5-8 minut, byśmy się do niego nie zniechęcili. Musimy też zaobserwować, czy nie mamy po jego stosowaniu nie pojawi się się u nas reakcja alergiczna. Wałek dr lyapko to wyjątkowa i bardzo prosta forma do naprawy elastyczności naszej skóry. Stosowanie go często naprawdę może przynieść dobre oraz natychmiastowe rezultaty.