Wałek igłowy uniwersalny toż doskonałe narzędzie o ogromnym spektrum zastosowania. Został zauważony i jest polecamy przez fizjoterapeutów czy lekarzy. Wałek wieloigłowy lyapko przez mnóstwo ludzi jest niedoceniony, bowiem jego kolce nakłuwają skórę. Większość z nas po prostu się go boi. Wałek lyapko średni to aplikator wieloigłowy, jaki posiada na swojej powierzchni specjalne kolce. Wypustki mogą być zbudowane z niklu lub plastikowego tworzywa. Wałek lyapko3,5mm posiada również intuicyjną rączkę, która ułatwia prowadzenie rolki z wypustkami po naszym ciele. Wałek igłowy uniwersalny https://med-store.pl/pokaz-produkt/aplikator-wieloiglowy-lyapko-walek-do-twarzy-35-mm/2227 może mieć różnie rozmieszczone igły, które tylko wyglądają groźnie, nie są one w stanie skaleczyć naszej skóry. Dlatego jest on wskazywany dla osób ze skórą delikatna. Igły i wypustki sprawiają, że powiększa się przepływ krwi i limfy oraz pomaga dopływ tlenu do mięśni, co zwiększa regenerację i odbudowę tkanek. Wałek wieloigłowy lyapko jest rekomendowany do penetracji dużych mięśni, aby lepiej pobudzić tkanki i wymasować mięśnie głębiej, niż jest to w stanie wykonać bez igieł roler. Wałek lyapko średni ma za zadnie wpływać na punkty akupunkturowe na naszym ciele. Kolce na wałeczku są specjalnie wyprofilowane, dzięki czemu nie trzeba martwić się o trafianie w znaczące punkty. Do obciążeń dochodzi głównie podczas ćwiczeń i wykonywanych treningów nieregularnie. Dlatego w tym wypadku idealnie sprawdzi się wałek wieloigłowy lyapko, jaki nie tylko rozluźni nasze mięśnie, jednak również przez nakłuwanie naszej skóry powiększy ukrwienie wybranych partii ciała.

Wałek igłowy uniwersalny przykładamy do bolącego miejsca i rozpoczynamy masaż od góry do dołu. Masujemy tak długo, aż przestaniemy czuć dyskomfort Tego typu masaże nie należy często do delikatnych, a czuty dyskomfort może sprawiać nam dosyć duży dyskomfort. Wałek wieloigłowy lyapko to dużo zalet z jego stosowania

  • usuwa skórkę pomarańczową
  • zmniejsza napięcie mięśniowe
  • zmniejsza stres
  • polepsza przepływ limfy
  • zmniejsza występowanie urazów.
  • automasaż wykonywany za pomocą rollera pomaga w rozbiciu zgrubień powstałych na tkance łącznej oraz pobudza produkcję kolagenu.

Wbrew pozorom taki wałek lyapko3,5mm używa się bardzo prosto i każdy spośród nas może go nabyć w specjalnym sklepie. Cena jego nie jest ogromna, a wyniki masażu odczujemy już po 10 minutach stosowania. Wykorzystywanie takich wałków wymaga dobrej praktyki i zrozumienia reakcji naszego organizmu. Możemy wybrać wałek lyapko średni z delikatniejszą liczbą kolców, dla pań, które nie stosowały go jeszcze, natomiast bardzo by chciały spróbować. Ilość i ustawienie wypustek jest tu wyjątkowo ważne i każdy powinien dostosować dogodne dla siebie rozwiązanie. Głębokość penetracji o powinna być przystosowana do naszych możliwości. Wałek wieloigłowy lyapko jest regularnie jednak również przez kobiety rozpoczynające przygodę ze sportem.