Mata do akupresury na ból głowy to produkt, jaki przynosi nam ulgę w wypadku wielu schorzeń. Najczęściej możemy wyróżnić:

Tego rodzaju mata do akupresury na kręgosłup może być wykorzystywana przez nas w zaciszu domowym. Jednak reklamowane jest udanie się do specjalisty, zdiagnozowanie bólu, a następnie poznanie prawidłowych metod stosowania maty. Mata do akupresury na migreny jej podstawowym przeznaczeniem jest oczywiście zniwelować dolegliwości bólowych czy to głowy, kręgosłupa. Jednak mata do akupresury na cellulit ułatwi nam także w wojnie z pomarańczową skórką i uelastyczni nasz brzuch. Uważa się bowiem, iż taka mata do akupresury na kręgosłup umożliwi nam złagodzić tez rwę kulszową i nieco obniżyć ciśnienie. W rezultacie pozwala toż zmniejszyć napięcie fizyczne oraz ból w uciskanym miejscu. Warto pamiętać o częstotliwości. Regularne używana mata do akupresury na migreny umożliwi unormować pracę systemu nerwowego, sercowo-naczyniowego, odpornościowego i oddechowego. Każda mata do akupresury na brzuch posiada dobrze wyprofilowane igły lub kolce. Potrafią być one stworzone z materiału ABS lub metali takich jak nikiel, srebro, żelazo, cynk i miedź. Metalowe kolce na macie są dedykowane dla osób zaawansowanych, które wcześniej ćwiczyły na kolejnych rodzajach mat oraz nie spawają one im dyskomfortu.

Mata do akupresury na cellulit zbudowana z tworzywa ABS dedykowana jest dla osób początkujących, które rozpoczynają swoją przygodne z matą. Dla osób zgrabnych oraz z wielką wrażliwością na bodźce polecamy maty o mniejszej ostrości igieł. Mata do akupresury na kręgosłup – którą kupić? Wbrew pozorom nie jest to zagadnienie łatwe. W hipermarketach możemy spotkać wiele rodzajów mat i zazwyczaj nie wiemy, która będzie dla nas najodpowiedniejsza. Jeżeli mata do akupresury na kręgosłup jest potrzebna ci w pracy – jesteś rehabilitantem i wiele kobiet korzysta z niej codziennie powinieneś wyselekcjonować taką, którą można swobodnie zdezynfekować. Jeżeli chcemy ją kupować dla siebie to wybór jest właściwie spory. Mata do akupresury na brzuch a jej wielkość? Jeśli czujesz ucisk czy dyskomfort w jakimś miejscu możesz kupić mate małych rozmiarów. Natomiast jeżeli przeszkadza Ci ból pleców musisz zakupić taką by zwyczajnie się na niej ułożyć. Mata do akupresury na cellulit z olbrzymią liczbą igieł będą właściwszym wyborem, bowiem dzięki nim zabieg na 100% będzie odbywał się krócej.
Ile leżeć na macie?
Wszystko uzależnione jest od stopnia zaawansowania poszczególnej osoby. Mata do akupresury na migreny powinno stosować się około 30 do 50 minut. Jednak na samym wstępie będziemy odczuwać dyskomfort, dlatego czas stosowania maty będzie krótszy. Mata do akupresury na cellulit można stosować tak właściwie codziennie, chyba że zobaczymy na naszym ciele zmiany w formie np. siniaków. Wtedy najkorzystniej zrobić kilka dni przerwy, aż zasinienia wchłoną się. Najistotniejsza jest to by mata do akupresury na brzuch była używana regularne, dzięki czemu szybciej zaobserwujemy zniwelowanie dokuczającego nam dyskomfortu.