Mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo robi się coraz bardziej popularna. Akupresura pochodzi z Azji i polega na ucisku określonych punktów na ciele. Mata do akupresury eco jest bardzo bezpieczna w stosowaniu, a wykorzystywana jest zasadniczo do leczenia bóli przewlekłych np karku. Mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo jest od wielu lat wykorzystywana do walki z bóle. Została wymyślona przed specjalistów. Pierwsze informacje o akupresurze możemy już spotkać 7 tys lat temu. Mata do akupresury eco opiera się zasadniczo z maty i dodatkowo możemy do zestawu zakupić poduszkę, która dodatkowo pokryta jest wypustkami.
Czym kierować się przy wyborze maty? Są 3 podstawowe elementy, które potrafią mieć wpływ na nasz wybór. Ważny spośród nich to jaki rozstaw kolców posiada mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo, jej rozmiar i materiał spośród jakiego została wykonana. Mata do akupresury eco jak sama nazwa wskazuje została stworzona z materiałów ekologicznych głównie z lnu i włókna kokosowego. Wypustki są pokryte antybakteryjnym materiał, dzięki czemu mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo może być wykorzystywana przez parę osób. Jeżeli idzie o rozstaw kolców im jest ich więcej to mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo będzie skuteczniejsza w leczeniu. Standardowo posiadają one jakieś 4 tys kolców ale są i takie, które posiadają ich aż 8 tys. Jednak przed jej nabyciem powinniśmy wsiąść po uwagę dyskomfort który powszechnie taka mata do akupresury eco możne u nas wywołać. Jeżeli nigdy nie mieliśmy do czynienia z matami to winni je najpierw wypróbować i odkryć taką która nam najbardziej odpowiada. Mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo może mieć także różny wymiar. Jeżeli chcesz ją używać w mieszkaniu i nacisk ma być na dużo punktów akupunkturowych to polecam dużą matę. Jeżeli mata do akupresury eco ma być przez ciebie brana do pracy lub na siłownię i planujesz nią zmniejszać dyskomfort w niewielkiej części to możesz swobodnie kupić mniejszą matę. Dodatkowe wyposażenie do maty to np poduszka lub torba, dzięki której szybko spakujemy nasz sprzęt. Mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo będzie skuteczna przy:

  • dyskomforcie kręgosłupa (np. rwa kulszowa),
  • zmianach zwyrodnieniach,
  • stanach zapalnych narządu ruchu,
  • bólach stawów,
  • migrenach, porannych sztywnościach karku,
  • dyskomforcie nóg,
  • stanach ogólnego osłabienia oraz wyczerpania organizmu,
  • stanach depresyjnych i stresowych.

Jak każdy sprzęt posiada także przeciwwskazania które są kierowane do kobiet w ciąży, jak również osób, które mają otwarte rany. Mata do akupresury eco https://med-store.pl/pokaz-produkt/mata-do-akupresury-4fizjo-lniana-z-luskami-gryki-i-kokosem-czarno-zlota/3136 nie tylko ułatwi złagodzić ból oraz zmniejszyć napięcie mięśniowe, ale po takiej terapii Twoje ciało jest, zrelaksowane i wypoczęte .

Normalnie winniśmy jej użytkować około 20 minut dziennie. Miejmy na uwadze jednak, że mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo musi być używana często. Osoby młode na samym początku mogą odczuwać ból, jednak łatwo do niego się przyzwyczajają, a po kilku sesja będzie on już o wiele mniejszy.