Elektrostymulator COMPEX to zabieg rehabilitacyjny, jaki polega na stymulacji określonych nerwów lub mięśni, które przez wygenerowany impuls elektryczny wywołuje skurcz. Elektrostymulatory COMPEX to całkowicie świeża i solidna metoda walki z bólem. Elektrostymulator mięśni COMPEX stosowana są w Polsce od niedawana, jednak dzięki temu, że urządzenia są ogólnodostępne, ktokolwiek z nas może je zakupić również wykorzystywać sam w apartamencie. COMPEX może być wykorzystywany w mieszkaniu i jest w 100% bezpieczny.
Elektrostymulator COMPEX możemy podzielić je na 2 typy:

 • TENS – wykorzystywana do usuwania dolegliwości bólowych. Świetnie sprawdza się przy bólach reumatycznych, a również przy urazach.
 • EMS – przekazuje impuls do nerwów motorycznych doskonale sprawdza się przy urazach i do pobudzenia mięśni u kobiet leżących. Niweluje również występowanie zakrzepicy po wszelakich zabiegach.

COMPEX jest wymarzonym zabiegiem na zmienienie u nas

 • przepływu krwi
 • działania mięśni po zabiegach
 • niwelowania ból
 • przyspieszenia spalania tkanki tłuszczowej
 • rozwijania masy mięśniowej

Stymulacja TENS jest zalecana w przypadkach zmniejszenia czucia bólu:

 • pooperacyjnego
 • przy fizjoterapii
 • fantomowego
 • przy kontuzji

Założeniem terapii EMS jest: wsparcie i rozbudowanie wybranego mięśnia czy partii mięśni. Elektrostymulator mięśni COMPEX jak pracują? Elektrostymulator COMPEX zasadniczo używa się tutaj COMPEX TENS, który zmniejsza ból ale miejmy na uwadze, iż go nie likwiduje. Elektrostymulator mięśni COMPEX wywołują skurcze mięśniowe wymuszane impulsami elektrycznymi. Skurcze mogą przyjmować charakter masażu rozluźniającego mięśnie i polepszającego samopoczucie. COMPEX mini sprawdza się też doskonale przy spalaniu tkanki tłuszczowej. Impulsy jakie są wywoływane przez COMPEX wywołują skurcz konkretnych mięśni. Aby zrobić skurcz organizm potrzebuje wziąć energie i dzięki temu spala on tkankę tłuszczową. Elektrostymulatory COMPEX https://med-store.pl/producent/compex/66 nigdy nie zastąpią nam ruchu i mogą wyrzeźbić tylko małą grupę mięśni. One samo jako urządzenia są po prostu dość nieduże. Innowacyjne i nieskomplikowane w obsłudze stymulatory są doskonałym wyjściem dla szukających sprzętu do terapii elektrostymulacją EMS w mieszkaniu także w jednostkach medycznych. Modelowanie figury użycie – elektrostymulator mięśni compex robi się coraz bardziej znane, a dzięki nowoczesnej aparaturze też bardziej skuteczne. Obszary najczęściej poddawane zabiegowi wśród dziewczyn to brzuch, uda i pośladki. Elektrostymulator COMPEX leczenie nietrzymanie moczu. Ten zabieg za usługą COMPEX stoi się szczególnie znany w rehabilitacji urologicznej. Terapia ma za zadnie ćwiczenie trudno dostępnych mięśni Kegla u pań.

Elektrostymulatory COMPEX używane są najczęściej u pań po ciężkich porodach lub zabiegach. Naturalna stymulacja tej części mięśni niestety jest bardzo wymagająca i tutaj z pomocą przychodzą nam elektrostymulator mięśni COMPEX, które stymulują je do pracy zapobiegają nieprzyjemnym skutkom ich osłabionej siły mięśniowej.