Czym są bańki chińskie gumowe? Są to okrągłe bezogniowe bańki. Stworzone są z gumy i dzięki swojej konstrukcji mogą one zasysać powietrze pod ciśnieniem. Bańki chińskie lecznicze można podzielić na szklane, sylikonowe czy gumowe. Przeważnie są sprzedawane w zestawach. Możemy wyróżnić bańki chińskie gumowe duże, jakie stosowane są na duże części ciała, jak i średnie, które wykorzystuje się do masażu buzi. W zamierzchłych czasach bańki chińskie lecznicze były zazwyczaj szklane, gdzie pomagały one w leczeniu rożnego rodzaju choroby. Teraz także wykorzystuje się szklane bańki chińskie lecznicze, jednak coraz mniej. Gumowe bańki chińskie są głównie do masażu i walki z cellulitem.
Bańki chińskie i lecznicze wykorzystuje się głównie na takie schorzenia jak: długi kaszel zapalenie stawów infekcje górnych drug oddechowych zapalenie płuc Gumowe bańki chińskie jak je stosować? Na zasadnie podciśnienia skóra jest zassana do wnętrza bańki. Powinno się uważać, aby gumowe bańki chińskie nie sprawiały nam dyskomfortu, ponieważ pojawia się nam na ciele wybroczyny po zabiegu. Im większe wytworzone ciśnienie tym lepszy rezultat, jednak nie możemy odczuwać dyskomfortu w trakcie zabiegu. Bańki chińskie gumowe przesuwamy po ciele, jednak przed zabiegiem miejmy na uwadze aby użyć dobrego kremu. Powierzchnia musi być właściwie natłuszczona. Podciśnienie powoduje podrażnienie zakończenia nerwów, natomiast dzięki temuż lepszy przepływ krwi w masowanych miejscach. Przed masażem musimy zanurzyć gumowe bańki chińskie https://med-store.pl/pokaz-produkt/banki-chinskie-gumowe-jian-shen-guan-niebieskie-4-szt/2230 w letniej wodzie, dzięki czemu będą niesamowicie elastyczne. Pamiętajmy, aby zachować szczególną ostrożność przy zabiegu wewnętrznych części ud, ponieważ są to miejsca bardzo delikatne i| umieją pojawić się na nich niechciane krwiaki. Czas zabiegu to jakieś 20 minut, jednak na starcie jeśli jest to pierwszy raz, zabieg musimy skrócić. Bańki chińskie lecznicze, aby zdjąć ze skóry, należy lekko podważyć palcem. Zabieg powinniśmy robić systematycznie co jakieś 2-3 dni, przez czas minimum miesiąca.
Bańki chińskie lecznicze są bardzo banalne w użytkowaniu. Wystarczy dokładnie oczyścić skórą, nawilżyć i zacząć zabiegu. Umiemy je używać na każdej partii ciała. Miejmy na uwadze jednak, aby gumowe bańki chińskie dopasować właściwej wielkości. Bańki chińskie gumowe plusy.

Skutki zabiegu potrafimy zaobserwować już po kilku tygodniach. Bańki chińskie lecznicze pomogą nam w wymodelowaniu sylwetki, zniwelowaniu się skórki pomarańczowej czy poprawy krążenia krwi. Będą też idealnie sprawdzać się przy masażach kręgosłupa. Bańki chińskie gumowe możemy stosować w domu albo pójść na serię fachowych zabiegów do przychodni. Doświadczony rehabilitant na pewno zrobi zabieg według ustalonych procedur, a my w masażu odprężymy się i odpoczniemy. Osoby, które chorują na serce lub są w podeszłym wieku winny unikać masaży. Gumowe bańki chińskie są coraz bardziej rozpowszechnione, a efekty są naprawdę świetne.