Mata do akupresury na kręgosłup doskonale nadaje się do walki z bólem pleców. Mata z kolcami 4fizjo, jak wybrać taką, która będzie dla nas odpowiednia. Nie jest to prosty proces, gdyż wybór na rynku jest coraz większy. Mata z kolcami do akupresury powinny być one przystosowane do poziomu zaawansowania użytkownika, wytrzymałości na ból. Osoby, które już stosowały maty mogą wyszukać takie, które będą, silniej pobudzać punkty biologiczne. Mata z kolcami do leżenia będzie doskonała dla dziewczyn zaczynających, które powinny wybrać z skromniejszą ilością kolców i stępionych końcówek. Mata do akupresury na kręgosłup jaki powinno się dobrać jej rozmiar. Na samym wstępie należy zastanowić się jaka partia ciała i jakie punkty maja być pobudzane. Mata z kolcami 4fizjo, która ma działać na plecy i inne partie ciała powinna być znaczących rozmiarów. Jednak jeżeli interesuje nas akupresura tylko na jeden element zatem powinniśmy dopasować mniejszą matę. Mata z kolcami do akupresury mniejszych wymiarów łatwo się zwija i możemy ją zabrać ze sobą do biura. Będzie to wielką korzyścią, ponieważ będziemy mogli z niej korzystać w kilku miejscach.

Tension mat with spikes for acupressure

Mata z kolcami do leżenia zasady działania. W chińskiej medycynie ludowej opisane jest, że punkty zwane jako ‘meridiany’ łączy je z kanałami przepływu energii ‘chi’. Ucisk dobrego miejsca pobudza nasze zakończenia nerwowe, relaksuje oraz łagodzi ból. Tak właśnie dział mata do akupresury na kręgosłup. Mata z kolcami 4fizjo główne korzyści ze użytkowania jej to:

  • Obniżenie dolegliwości bólowych
  • Rozluźnienie napiętych mięśni
  • Zwiększenie elastyczności w stawach
  • Stymulacja układu nerwowego

Mata z kolcami do akupresury jak wybrać taką matę, by była dla nas przydatna. W zależności od miejsca, gdzie będziemy ja używać . Jeżeli chodzi o matę do stosowania osobistego możemy nabyć ją z materiału, jeżeli chcemy używać ją w gabinetach fizjoterapii powinniśmy nabyć taką która jest zrobiona z plastiku lub gumy. Musimy ją zdezynfekować po każdym kliencie, w przypadku tkaniny nie będzie to możliwe. Mata z kolcami 4fizjo rodzaj kolców i ich powiązanie Jeśli już kiedyś trenowaliśmy na tego rodzaju matach to możemy swobodnie zdecydować się na kolce zrobione z metalu. Jednak ta mata z kolcami do akupresury jest dla osób zaawansowanych. Dla osób zaczynających przygodę polecane są wypustki gumowe lub plastikowe. Ich rozstęp jest różny. W standardowych matach liczy od 4.9 do 5,9 mm. Kierowane są te maty dla osób chudych oraz niemowląt. Jeżeli nie jesteśmy wytrzymali na ból i rozpoczynamy swoja historię to powinniśmy wybrać maty o rozstawie od 6 do 8 mm. Mata z kolcami do leżenia a dodatkowe akcesoria. Zazwyczaj możemy napotkać się z zestawem mata plus poduszka. Jest to nadzwyczaj dobra propozycja dla dziewczyn, które pragną podwyższyć swoje wyniki i mieć lepszy komfort. Poduszka zawsze powinna być przystosowana do wzrostu. Mata z kolcami do akupresury zyskały w naszym regionie bardzo atrakcyjne opinie. Dzięki nim potrafimy wspomagać proces leczenia w warunkach domowych. Mata do akupresury na kręgosłup czy warto ją mieć – jak najbardziej tak.