Coraz więcej dziewczyn nawet tych zgrabnych boryka się z problemem cellulitu. Jego zlikwidowanie nie jest szybkie. Na szczęście wiele klinik kosmetycznych oferuje zabiegi, jakie w prosty sposób pomogą Ci go zniwelować. COMPEX elektrostymulatory znakomicie nadają się do tego ćwiczenia. COMPEX to wielozadaniowe urządzenie, które nie tylko zmniejszy skórkę pomarańczową, ale też zmniejszy dyskomfort w strefach pleców czy łopatek. COMPEX https://med-store.pl/producent/compex/66 elektrostymulatory co to właściwie jest? Jest to jeden spośród najpopularniejszych zabiegów fizykoterapeutycznych. Wywołuje pozytywny wynik organizmu przez wydzielany prąd o małym napięciu. Wzmacnia osłabione mięśnie i rozluźnia. Kiedyś taki zabieg można było zrealizować w specjalistycznym gabinecie. Teraz COMPEX możemy zakupić i zrobić zabieg samemu w domu. COMPEX jak pracuje? Jest to bardzo łatwe urządzenie, które wysyła prąd poprzez elektrody nalepione na wyselekcjonowane partie ciała. Możemy wyróżnić dwa zasadnicze rodzaje elektrostymulacji:

  • mięśniowo-nerwową (NMES)
  • przezskórną stymulację nerwów (TENS)

COMPEX tego typu urządzenia mają dwa style pracy, Więc aby przeprowadzać elektrostymulację nie musisz kupować dwóch odrębnych urządzeń. COMPEX są to niesłychanie rozwinięte urządzenia na rynku. Korzystają z nich zwykle sportowcy, ale też rewelacyjnie sprawdzają się w rehabilitacji jak również przy leczeniu bólu. COMPEX możemy nabyć w sklepach medycznych. Ważne jest abyśmy wybrali właściwe urządzenie do swoich oczekiwań. Nie zawsze najdroższe oznacza najlepsze. Warto tu zapoznać się ze specyfikację przed zrobieniem zakupu. COMPEX możemy je kupić w dwóch opcjach z przewodem, gdzie jest podłączenie do prądu|, lub bezprzewodowo na baterię. W zależności od wybranego modelu, do dyspozycji będziesz miał różnorodne funkcje MI. Jest to zaawansowana technologia, która sama zoptymalizuje urządzenie do poziomu mięśni.

W modelach bezprzewodowych technologia MI może być tylko wykorzystywana za pomocą dodatkowego sensora, który znajduje się na drugim przewodzie. Pomiar mięśnia jest dokonywany w konkretnym punkcie. W przypadku COMPEX przewodowego moduł robi pomiar na bieżąco w każdej elektrodzie oddzielnie. COMPEX po jakim terminiesą widoczne rezultaty? W czasie wykorzystywania urządzenia potrafisz już zobaczyć np zmniejszenie dyskomfortu. Natomiast jest to skutek tylko chwilowy. Na 100% przyniesie ulgę. Ale aby był on trwały musimy elektrostymulator COMPEX używać często. Jak w przypadku wzmocnienia mięśni i nerwów. COMPEX w domu na co jest wskazany:

  • bóle mięśniowo-szkieletowe o różnej dolegliwości
  • osłabienie mięśni
  • napięcie mięśni
  • choroba zwyrodnieniowa stawów
  • dyskomfort szyi dyskomfort kręgosłupa
  • napięciowe bóle głowy
  • bóle menstruacyjne.

COMPEX czy warto? Jeżeli masz jeden spośród wymienionych kłopotów, warto na 100% zakupić urządzenie i często użytkować go w domu. Skutki są niewątpliwie szybkie. Natomiast jeśli cierpisz na raka, masz rozrusznik serca czy epilepsję przed jego zastosowaniem musisz skonsultować się z lekarzem. Te przypadłości niewątpliwie dyskwalifikują cię do wykorzystania COMPEX.