Roller z igłami do twarzy to urządzenie, jakie cieszy się coraz ogromniejszą sławą. Mikro- nakłucia to jeden spośród tych zabiegów pielęgnacyjnych na który decyduje się niezwykle wielka liczba osób. Jednak jak wybrać roller z igłami do twarzy, aby spełniał nasze oczekiwania i nam nie zaszkodził. Na rynku pojawia się coraz więcej rollerów do twarzy. Ale który dobrać dla nas. Nie jest to proste zadanie|, jednak miejmy na uwadze iż roller z igłami do twarzy ma zazwyczaj za zadanie masaż i dobrze nadaje się do mezoterapii bezigłowej. Roller z igłami do twarzy choć część spośród nich wygląda podobnie, różnią się one od siebie, a właśnie te czynniki mają wpływ na efekty swoich zabiegów. Powstanie mikro nakłuć zapalnych, to podstawowe zadanie rollerów. Pobudzaj one syntezę kolagenu, dzięki czemu nasza skóra staje się miękka i niezwykle napięta. To właśnie roller z igłami do twarzy z wykorzystaniem dobrych kosmetyków, powoduje, ze kremy lepiej wchłaniają się w skórę. Roller z igłami do twarzy jak wykonać zabieg? Pewnie dużo gabinetów kosmetycznych proponuje zabieg mezoterapii, ale jeśli planujemy i rozumiemy dokładnie jak umiemy go przeprowadzić sami w mieszkaniu. Roller z igłami do twarzy winien mięć odpowiednią długość igieł. Jeżeli zależy nam na strefach oczu igły nie powinny być dłuższe 0,25 mm max do 0,5 mm. Roller z igłami do twarzy jak po kolei przygotować się do zabiegu.

  • Musimy zmyć makijaż, za pomocą odżywczego toniku, a następnie użyć szczotki sonicznej do oczyszczenia idealnego buzi
  • Czyścimy powierzchnię za pomocą Octenoseptu
  • Jeśli nie jesteśmy wytrzymali na ból musimy znieczulić miejsca np Lidoxinem, który działa już po kilku sekundach.
  • Następnie dajemy ampułkę stworzoną specjalnie dla nas na twarz. Roller z igłami do twarzy winien być również rolkowany pod odpowiednim kątem, aby jak najlepiej serum mogło wejść w głąb skóry. W czasie zabiegu warto jest delikatnie naciągnąć skórę.
  • Po przeprowadzonym zabiegu powinno się oczyścić twarz oraz roller z igłami do twarzy i włożyć go w firmowym opakowaniu.
  • Po około 5 minutach na twarz powinno się położy krem antybakteryjny.

Roller z igłami do twarzy może powodować duże wybroczyny, które jednak po paru dniach samoistnie się wchłoną. Powinno się też używać kremy mocno nawilżające. Wynik syntezy kolagenu jest stopniowy i średnio wynosi od 2-3 miesięcy. Roller z igłami do twarzy https://med-store.pl/pokaz-produkt/roller-do-twarzy-4fizjo-derma-3w1/3348 długość igły, a częstość zabiegów.:

  • wielkość igły 0,2 – 0,25- zabieg możemy wykonywać co 2 dni
  • wielkość igły 0d 0,5 -0,75 zabieg możemy wykonywać nie częściej niż raz w tygodniu
  • długość igły 1 mm zabieg możemy wykonywać nie częściej niż co 2 tydzień
  • długość igły 1,5mm zabieg wykonujemy co 3 tygodnie.

Roller z igłami do twarzy zapewnia doskonałe efekty. Cera staje się elastyczniejsza, a zmarszczki po pewnym czasie robią się mniej widoczne. Zabieg jest wyjątkowo ciekawy i zdobył grono fanów. Roller z igłami do twarzy zalecamy kupować w markowych sklepach medycznych.