Stół rehabilitacyjny z pilotem to kluczowe wyposażenie gabinetów rehabilitacji, bez którego ciężko jest prowadzić rehabilitacje pacjenta. Na rynku dostępnych jest mnóstwo modeli stołów, które przeznaczone są do różnego rodzaju rehabilitacji, a ich budowa odpowiada rzeczywistym potrzebom, aby odciążyć fizjoterapeutę w czasie przeprowadzania masażu. Stół rehabilitacyjny z pilotem i elektryczną regulacją wysokości jest chyba najbardziej pomocnym stołem wśród fizjoterapeutów. Funkcja elektrycznej zmiany wysokości jest wskazana, jeśli zwykle podczas rehabilitacji musimy opuszczać i podnosić pacjenta. Nie potrzebujemy wtedy przerywać rehabilitacji tylko w przebiegu delikatnie podnosić leżanką. Stół rehabilitacyjny z pilotem wspaniale sprawdzi się warunkach jak z pomieszczenia korzysta, kilku fizjoterapeutów. Wiemy, iż każdy spośród nich posiada osobiste preferencje i będzie mógł bezpośrednio dostosować wysokość do własnych potrzeb. Dla wygody rehabilitanta i pacjenta stół rehabilitacyjny z pilotem elektrycznym jest zaopatrzony w elektryczną regulację wysokości w granicach 41-105 cm. Stół rehabilitacyjny z pilotem bobath jest to stół jakości premium, dzięki czemu materiał jest antybakteryjne jak również odporne na zabrudzenie. Posiada również zagłówki z poprawiającym komfort otworem na głowę oraz ergonomiczne podpórki na ręce. Jak wiemy stół rehabilitacyjny z pilotem jest osiągalny w kilkunastu odmianach kolorystycznych. Materiał musi odpowiadać kolorystycznie wnętrzu gabinetu. Rama na jakiej wspiera się stół rehabilitacyjny z pilotem i elektryczną regulacją wysokości jest szczególnie mocna i też może posiadać różne kolory. Barwiona jest ona proszkowo, a wybór kolorów jest faktycznie duży. Stół rehabilitacyjny z ramą krzyżową jest zaopatrzony w kąta nachylenia zagłówka od -70° do 40° oraz 2-częściowy zagłówek z podłokietnikami opuszczanymi wobec ich kluczowej części. Stół rehabilitacyjny z pilotem elektrycznym może być także zaopatrzony w funkcje fotela. Przednia cześć stołu może być poodnoszona pod katem 90 stopni.

Stół rehabilitacyjny z pilotem bobath może być także zaopatrzony w elektryczna regulację centralnej części leżanki, którą możemy wznieść na wybraną przez nas wysokość. Również stół rehabilitacyjny z pilotem może zawierać te obie funkcje jednocześnie.

Stół rehabilitacyjny z pilotem i elektryczną regulacją wysokości standardowe wyposażenie:

  • opuszczane koła, dzięki tej funkcji stół rehabilitacyjny z ramą krzyżową możemy przewozić w korzystne dla nas miejsce bez ogromniejszego wysiłku
  • stół rehabilitacyjny z pilotem jest solidny i wytrzymały na duże obciążenia, dzięki czemu podczas robienia rehabilitacji stół się nie wygina
  • stół rehabilitacyjny z pilotem bobath posiada podział leżanki na kilka części w współzależności od własnych upodobań. Stół rehabilitacyjny z ramą krzyżową powinien mieć jak najwięcej łamań, dlatego tutaj dobrze wziąć pod uwagę stół 5 lub 7-częściowy.

Stół rehabilitacyjny z pilotem i elektryczną regulacją wysokości występuje w kilkunastu konfiguracjach i cenach. Więc wybierając właściwy stół rehabilitacyjny z pilotem elektrycznym powinniśmy zwrócić uwagę na przyzwyczajenia masażysty. Oczywiście powinno się wspomnieć im więcej funkcji tym opłata niestety będzie większa. Warto natomiast mieć na uwadze aby stół rehabilitacyjny z pilotem był wysokiej klasy, świadczy to również o naszym pomieszczeniu.