Bańki chińskie masaż twarzy jest coraz bardziej słynny w w Polsce. Możemy również spotkać się z nazwą „facial cupping” , jednak aby masaż przynosił rezultaty należy go dokonywać często i jeżeli nie posiadamy żadnych przeciwwskazań. Bańki chińskie do twarzy mają wymiar grzybka, a pierwsze wiadomości o nich możemy odkryć już w starym Egipcie. Bańki chińskie masaż twarzy https://med-store.pl/pokaz-produkt/banka-gumowo-szklana-do-masazu-prozniowego-twarzy-15-cm-1-szt/2944 jego wersją może być popularny masaż Kobido. Bańki chińskie na twarz w momencie masażu wykorzystuje się jednak specjalne akcesoria – nie mają one zaworu, a podciśnienie wykorzystuje się dzięki stworzeniu efektu wyssania poprzez wciśnięcie grzybka. Stworzone są one ze wyjątkowej gumy. Masaż rozluźnia mięśnie, a zmarszczki stają się mniej widoczne. Bańki chińskie do twarzy pomogą nam się odprężyć, a dzięki temu, że napięcie na twarzy w momencie masażu zmniejsza się. Nasza twarz robi się promienna. Bańki chińskie na twarz jak stosować? Na samym początku powinniśmy dobrze zmyć makijaż. Możemy do tego wykorzystać mleczko do demakijażu lub inne dostępne na rynku kosmetyki. Musimy również skorzystać piankę lub tonik, aby nasza skóra była świetne PH. Cerę winno się dobrze nakremować, aby bańki mogły się po niej ruszać płynnie. Do tego masażu możemy używać równe skoncentrowane balsamy, jakie w momencie masażu wchłonie nasza skóra. Bańki chińskie do twarzy na samym początku używa się je w taki sposób aby zachęcić prace kluczowych naczyń limfatycznych. W kolejnych krokach bańki chińskie na twarz stosuje się od środka do zewnątrz tak aby odprowadzić nadmiar limfy. Czoło i skronie masujemy kolistymi ruchami. Po masażu skóra jest nieco zaczerwieniona. Dzieje się tak, ponieważ silnie pobudzamy krążenie krwi w tych partiach. Jeżeli w czasie zabiegu odczuwasz dyskomfort powiedz, aby lekarz podniósł troszkę bańki tak, aby dostało się do niej powietrze. Nie winnaś już później odczuwać dyskomfortu. Bańki chińskie masaż twarzy zazwyczaj trwa od 30 do 60 minut – w zależności od masowanego obszaru, cery pacjenta oraz takich działań dodatkowych, jak masaż relaksacyjny po zabiegu.
Bańki chińskie na twarz jakich skutków możemy się spodziewać po ich używaniu:

  • zniwelowanie zmarszczek
  • Wpłynie na naprawę elastyczności i sprężystości skóry,
  • Poprawi koloryt,
  • Pobudzi fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny,
  • Polepszy ukrwienie tkanek

Rezultaty dostępne są już po około 1,5 miesiącu stosowania. Bańki chińskie masaż twarzy możemy wykonywać około 2-3 razy w tygodniu. Częstotliwość powinna być dopasowana do osobistej wrażliwości cery. Raz w tygodniu, po przeprowadzonym zabiegu, można założyć maskę, która jeszcze utrzymania efektów masażu. Bańki chińskie do twarzy kto nie powinien ich używać.?

  • cera naczyniową
  • żylaki i dolegliwości układu krążenia,
  • innego rodzaju nowotwory,
  • schorzenia zakaźne,
  • w czasie menstruacji

Jeśli już zdecydujemy się na bańki chińskie na twarz musimy założyć, że ich stosowanie przynosi rezultaty, jednak musimy na nie poczekać.

Warto jest zazwyczaj wykonać zabieg relaksujący po masażu, abyśmy mogli czuć się w pełni odprężeni.